- AENO

Цена
€12 28 / 24 02 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Includes | 1 pc. |
| Composition | Polyamide-6 Fiberglass Sponge Cotton |
| Useful Life | Sponge and cotton cloth – 3 months Brush (plastic part) – 1 year |
| Гаранция Срок бележки | The warranty does not cover normal wear and tear |
| Номинално тегло | 0.212 кг |
| Име на маркетингов модел | ASMOB1 |
| Търговско име | Two-in-one oval brush for steam mop SM1 |
| Тегло | 0.27кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1500 |
| Налягане на парата (bar) | 3 |
| Капацитет на резервоара (L) | 0.35 |
| Време за загряване (s) | 30 |
| Тип | Прът / Моп |
| Дължина на кабела (m) | 5 |
| Производителност на пара (g/min) | 25 |
| Непрекъсната пара | Да |
| Доливане по време на работа | Да |
| Брой аксесоари (count) | 2 |
| Тегло (kg) | 1.2 |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.27кг |
AENO Овална четка 2 в 1 за парен моп SM1
Превърнете вашия парен моп AENO SM1 в мощен ръчен почистващ уред с овалната четка 2 в 1. Проектирана за дълбоко почистване на тапицерия, завеси и деликатни повърхности, тази приставка осигурява насочена пара за ефективно премахване на петна и дезинфекция.
Ключови Предимства
- Универсално почистване — Използвайте като ръчен парочистач за мебели, интериор на автомобили и други.
- Нежна, но ефективна — Овалната глава на четката е мека към тъканите, но справя се с мръсотия и замърсявания.
- Лесен монтаж — Бързо се свързва с вашия парен моп AENO SM1 за безпроблемно превключване между почистване на под и над пода.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | AENO Парен моп SM1 |
| Тип | Овална четка |
| Материал | Пластмаса, четинки |
| Цвят | Бял/Син |
Какво има в кутията
- 1x AENO Овална четка 2 в 1
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








